Izvor: kurir.rs
08.07.2020 u 22:21
0

NAPOLI SLAVIO Nula Fiorentine i Kaljarija!

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u gostima ekipu Djenove sa 2:1, u utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Prednost Napoliju doneo je Dris Mertens u finišu prvog poluvremena, izjednačio je Edoardo Goldaniga u 49. minutu, a gol za pobedu gostujućeg tima postigao je Losano Irving u 66. minutu.

OVO MORATE ZNATI

MINISTAR POLICIJE IZNEO ZABRINJAVAJUĆA SAZNANJA: Sprema se haos kada padne mrak!

BRNABIĆ: Nasilnog prevrata u Srbiji neće biti

POLICIJA POTISNULA DEMONSTRANTE SA ŠIREG PROSTORA OKO SKUPŠTINE!

Razbijena stakla na Gradskoj kući u Novom Sadu

Vanredno obaćanje predsednik Aleksandra Vučića: Najavio ukidanje policijskog časa(VIDEO)

Napoli je trenutno peti na tabeli sa 51 bodom, dok je Djenova na 18. mestu sa 27 bodova, odnosno ima bod manje od Lećea koji je prvi iznad zone ispadanja.

Na meču Fiorentine i Kaljarija nije bilo golova. Kaljari je 11. na tabeli sa 40 bodova, dok je Fiorentina dva mesta ispod sa pet bodova manje.